سبد خرید - تومان

پرینتر سه بعدی جواهر سازی

چاپ جواهرات بسیار زیبا و گران قیمت و لباس های جدید با پرینتر سه بعدی جواهر سازی
کیفیتی که پرینتر های سه بعدی در تولید محصول های مختلف به ما می دهند مثال زدنی می باشد. بنا بر این کارایی این دستگاه در محصولاتی مانند پوشاک و زیور آلات قابل چاپ نیز کاملا واضح است.
در حال حاضر یک شرکت پرینتر سه بعدی با برخی از هنرمندان برجسته ی سراسر جهان ، از جمله طراح مد نیویورک فرانسیس Bitonti برای اولین بار به طراحی لباس های سه بعدی پرداختند.
این آخر هفته این شرکت ، پروژه های ساخت قطعات جواهر به وسیله ی پرینتر سه بعدی جواهر سازی را نیز شروع میکند. جواهراتی که به شدت طراحی های پیچیده و شیکی دارند.

و در آینده تقریبا ۵۰% مد در لباس و جواهرات در دست پرینتر سه بعدی جواهر سازی خواهد بود.
Bitonti با لحنی خنده آمیز گفته بسیار ثروتمند تر میشدم اگر من و پرینتر سه بعدی در دوران باستان بودیم چرا که در ساخت زره و خود وصلاح های جنگی آن دوره بسیار کارامد است ومیشد از آن پول خوبی به جیب زد.
این کارایی جدیدی برای پرینتر سه بعدی جواهر سازی است که تازه کشف شده که میتواند حتی در پوشاک هم موثر باشد.
فکرش را بکنید که زمانی برسد که هر طرحی از لباس که به ذهنتان برسد را با هر سایز و اندازه ای که بخواهید بتوانید با پرینتر سه بعدی خود در خانه بسازید، مطمئنا جالب خواهد بود و بسیار جذاب که دیگر نیازی به پرو لباس و گشت زنی های زیاد در بازار برای پیدا کردن لباس مورد نظر خود را نداشته باشید.
روزی برسد که با ساختن طرح های مختلف جواهرات دوستان و یا همسر خود را غافلگیر کنید و هدیه هایی به وسیله ی پرینتر سه بعدی جواهر سازی بدهید که بسیار شگفت انگیز و باور نکردنی میباشد.
احتمالا در آن روز همه برای خود طراح میشوند و با یکدیگر تفاوت دارند به گونه ای که پوشش هر کس میتواند گویای کامل شخصیت و منش آن فرد باشد.
تحویل یکروزه محصولات خریداری شده در هر جای ایران