سبد خرید - تومان

تولید فیلامنت قهوه

تولید فیلامنت قهوه
آمار استفاده ی مصرف کنندگان قهوه در سراسر جهان بیش از ۲۵/۲ میلیارد فنجان قهوه در روز است. دانه های قهوه دومین کالای با ارزش در جهان است. اما درست مثل هر محصول دیگری که به وفور مصرف میشود یک منبع ثابت برای تولید زباله نیز می باشد.
اخیرا ، ۳Dom ایالات متحده با همکاری فارگو که شرکت بیوکامپوزیت می باشد موفق به تولید فیلامنت قهوه شده است. با استفاده از باقی مانده ی قهوه رشته هایی تولید میشود که ، با آن رشته ها اشیائی چاپ میشود که جنس این اشیاء از دانه های طبیعی قهوه است و رنگ آن قهوه ای می باشد.

با استفاده از فرمولاسیون c2renew میتوان کار هایی انجام داد که شرکت ، درباره ی آن توضیح داده:
با فن آوری های ما ، شما میتوانید با استفاده از کم هزینه ترین راه و با استفاده از منابع تجدید پذیر قطعات سه بعدی خود را تولید کنید. ما در پی آن هستیم که از تمام منابع تجدید پذیر و قابل بازیافت در صنعت چاپ سه بعدی استفاده کنیم.
مانند: باقی مانده های محصولات کشاورزی و پلاستیک های بازیافت شده…
نکته ی جالب توجه اینجاست که با کارایی پرینتر در اکثر موارد آشنا بودیم مانند:ماکت سازی ، هنر، ساخت پل ، در جواهر سازی ، در امور پزشکی… ، اما کاربرد پرینتر سه بعدی در بازیافت به شدت جذاب و به شدت حیرت آور است چرا که آرام آرام این صنعت رو به رشد قدرت خود را در امور بیشتری نشان خواهد داد و خود را نزدیک ترین درست انسان خواهد کرد که افکار دوستش را قابل لمس می کند.
این صنعت مهارت های زیادی دارد و قابلیت آن را دارد که مشکلات حل نشدنی در برخی امور را آسان نماید ، هرچند که هم اکنون در علم پزشکی کمک زیادی در معالجه ی برخی بیماران کرده.
تحویل یکروزه محصولات خریداری شده در هر جای ایران