سبد خرید - تومان

تولید فیلامنت پرینتر سه بعدی به شکل بازیافت

یک کمپانی آلمانی است که از بازیافت داشبورد ماشین های قدیمی و بطری های pet تولید فیلامنت پرینتر سه بعدی میکند. آنها اسم این تکنولوژی را Refilament گذاشتند و این امکان را به شما می دهد که به نجات کره زمین کمک و تولید زباله را کم کنید. همچنین انتخاب تازه ای برای استفاده از یک ماده جدید به جای ABS و PLA های قدیمی را به ما می دهد. آنها از تکنوژی ساده ای استفاده می کنند. وقتی که قطعات پلاستیکی ماشین یا بطری به دستشان می رسد آنها را به قطعات خیلی ریز خرد کرده و ذوب می کنند. سپس وارد دستگاه ساخت فیلامنت کرده
و در قطرهای استاندارد برای استفاده در پرینترهای سه بعدی FDM تولید فیلامنت پرینتر سه بعدی می کنند. این تکنولوژی به نظر ساده می آید ولی تولید کنندگان آن سه سال تلاش کردند تا توانستند این تکنولوژی را به بهترین کیفیت تولید برسانند. اکسترود شدن فیلامنت سه بعدی کار ظریف و دقیقی است به طوریکه یک تغییر دمای کوچک تاثیر زیادی بر کیفیت نهایی می گذارد. در انتهای این عملکرد شما یک قرقره خوب که فاقد هر ماده سمی است در قطر ۱٫۷۵ و ۲٫۸۵ خواهید داشت. در طول جریان این بازیافت و اضافه نکردن هیچ گونه رنگ، رنگ فیلامنت ممکن است عجیب به نظر بیاد ولی این موضوع را فقط در مقایسه با فیلامنت های قدیمی متوجه می شوید.
قرقره ها نیز از مقواهای بازیافت شده ساخته شده اند. قیمت آن هم مشابه دیگر فیلامنت های جنس خوب بازار است و شما می توانید یک قرقره ABS مشکی را به قیمت ۳۲ یورو و یک قرقره PET را به قیمت ۴۰ یورو خریداری کنید که هر قرقره آن حاوی ۷۵۰ گرم مواد اولیه است.
تحویل یکروزه محصولات خریداری شده در هر جای ایران