سبد خرید - تومان

فیلامنت pva پرینتر سه بعدی

فیلامنت pva پرینتر سه بعدی
فیلامنت pva پرینتر سه بعدی پلاستیکی خاص است که قابلیت حل شدن در آب را دارد. از PVA  برای چسب کاغذ به عنوان حجم دهنده در قالب و یا خمیر بازی کودکان و یا در چسب بسته بندی استفاده می شود. دیگر استفاده گسترده PVA در ماهیگیری ورزشی است  به این صورت که طعمه ها را در کیسه های PVA بسته بندی کرده و در آب می اندازند ، سپس کیسه به سرعت در آب حل شده و طعمه ها را آزاد می کند که این کار باعث جذب ماهی ها می شود.
در چاپ فیلامنت pva پرینتر سه بعدی ، گاهی اوقات از پرینتر های دو یا چند نازل استفاده می شود به منظور ساپورت گذاشتن برای قطعاتی که برآمدگی های غیر متصل به کف دارند و یا در قطعات پیچیده برآمدگی هایی وجود دارد که هیچ پشتیبانی از لایه های زیرین ندارند. در این موارد می توان از PVA  به عنوان لایه پشتیبان استفاده کرد. در غیر این صورت امکان پیچیدن یا ترک خوردن کار وجود دارد. محصول نهایی را می توان داخل آب قرار داده و تا حل شدن کامل لایه های PVA  منتظر ماند. پس از حل شدن لایه های PVA قطعه کاملا از لایه های پشتیبان آزاد شده و قابل بهره برداری می باشد. این کار بسیار ساده بوده و نیاز به هیچ گونه آموزش ندارد.
PVA به طور معمول در دمای ۱۹۰ درجه سانتی گراد اکسترود می شود، اما کار با آن آسان نیست چون حساسیت بالایی به آب دارد. رطوبت هوا می تواند به فیلامنت PVA صدمه بزند. PVA باید در جعبه های در بسته به همراه رطوبت گیر نگهداری شود، و یا حتی در برخی موارد قبل از استفاده خشک شود. یکی از معایب PVA قیمت بالا و کمیاب بودن آن در بازار است.
فیلامنت pva پرینتر سه بعدی در مقیاس با ABS و  PLA پیوستگی بیشتری در چاپ قطعات دارد.
فیلامنت pva پرینتر سه بعدی فیلامنت pva پرینتر سه بعدی نباید در مدت طولانی در دمای بالاتر از ۲۰۰ درجه سانتی گراد بماند چون در اثر حرارت زیاد تجزیه می شود. گیر کردن PVA را در نازل نمی توان با بالا و پایین بردن دما بر طرف کنید یا باید از مته استفاده کنید یا چیزهای دیگر پس دقت کنید.  
تحویل یکروزه محصولات خریداری شده در هر جای ایران