سبد خرید - تومان

پرینت سه بعدی اسباب بازی

شاید شما به یاد داشته باشید زمانی که معنای بازی بیش از نشستن جلوی تلویزیون و کنترل یک بازی ویدیویی و یا با گوشی های هوشمند بود. زمانی که همه دوستان و خانواده کف آشپزخانه و اتاق می نشستند و با هم وقت صرف می کردند تا رقیب خود را در بازی شکست دهند. البته اگر شما بیش از حد جوان باشید شاید نسل بازی های قبل از دنیای دیجیتال را به یاد نیاورید. جهان امروز پر شده است از بازی های ویدیویی که کافی است با گرفتن گوشه های هوشمند در کف دست، آن ها را بازی کنید.
اما بازی پرندگان خشمگین (Angry Birds) که یکی از پر طرفدارترین بازی هاست، این بار به صورت سنتی در آمده است. این بار شما می توانید شخصیت های مختلف این بازی از پرندگان تا خوک معروف آن را روی میز آشپزخانه داشته باشید و قلعه خود را بسازید تا دوستان سعی در نابود کردن خوک پنهان درون آن بکنند. اکنون این گزینه با قابلیت پرینت سه بعدی اسباب بازی angry birds توسط دو طراح به نام های Marco Autilio و Lloyd Roberts در دسترس می باشد. هرچند که برای این بازی شما می توانید از چوب، یخ و سنگ استفاده کنید و پرندگان را با یک تیر و کمان بچگانه ولی با کارکرد واقعی از طریق هوا به اهداف مورد نظر پرتاب کنید. رابرتز در این باره می گوید: من در سپتامبر سال ۲۰۱۴ از دانشگاه لینکلن فارغ التحصیل شدم و به نظر من بازی کردن در محل کار یک رویاست. من خودم یک پرینتر سه بعدی replicator2 ساخت شرکت makerbot دارم که آن را در اواخر سال ۲۰۱۲ و پس از مدت کوتاهی پس از انتشار آن گرفتم. در مجموع تعداد ۱۱ کاراکتر قابل چاپ سه بعدی و بیش از یک دو جین اشکال بلوک های مختلف به صورت رایگان قابل دانلود است و شما می توانید با یک پرینتر سه بعدی آن ها را در کارخانه خود که در خانه یا محل کارتان است تولید کنید.
پرینت سه بعدی اسباب بازی در حال حاضر در بسیاری از شرکت های ساخت اسباب بازی استفاده میشود و حتی این شرکت ها پرینت سه بعدی اسباب بازی را به شکل تولید انبوه در می آورد
تحویل یکروزه محصولات خریداری شده در هر جای ایران