سبد خرید - تومان

پرینت سه بعدی خودرو

به زودی نسل جدیدی از خودروها با قیمتی ارزان، زمانی اندک و در کارخانه های کوچک به شکل پرینت سه بعدی خودرو تولید می شوند.
یک شرکت متخصص در زمینه طراحی و تولید سیستم های موتوری کم حجم در آمریکا در نظر دارد تا نگرشی جدید را در صنعت خودروسازی جهان ایجاد کند. شرکت   Local Motorsکه در آریزونای آمریکا قرار دارد در نظر دارد در سال آینده خودرویی ارزان که با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی تولید و پرینت سه بعدی خودرو

می شود را به دنیا معرفی کند. این شرکت در سال آینده دو نسخه از خودرویی موسوم به Reload Redacted را با استفاده از این فناوری تولید خواهد کرد. حال اینکه گفته می شود خبری از شیشه در آن نخواهد بود. این خودرو از نوع خودروهای الکتریکی بوده و قیمتی در حدود ۱۸ تا ۳۰ هزار دلار خواهد داشت. فلسفه فکری مهندسان این شرکت بر این اصل بنا شده که باید فرآیند طولانی و هزینه بر طراحی و تولید خودرو در کارخانجات بزرگ را متحول کرده و ساخت آن را در کارخانجات کوچک و با بهره گیری از فناوری های نوین دنبال کرد.
از این رو شرکت   Local Motors در نظر دارد با استفاده از پرینت سه بعدی خودرو های متنوعی را در سال های آتی و در تاسیساتی که تحت عنوان در “کارخانجات فشرده” معرفی شده دنبال کند. این شرکت از مدتی پیش همکاری گسترده ای را نیز با آزمایشگاه ملی Oak Ridge آمریکا آغاز کرده تا از تازه ترین دستاوردهای فناوری پرینتر سه بعدی برای تولید ارزان قیمت خودروهای مدرن استفاده کند.
تحویل یکروزه محصولات خریداری شده در هر جای ایران