سبد خرید - تومان

ساخت دست مصنوعی توسط پرینتر سه بعدی

ساخت دست مصنوعی توسط پرینتر سه بعدی در ایتالیا
همانطور که دیده ایم هنگامیکه سنسور های الکترونیک در کنار پرینتر های سه بعدی قرار میگیرند محصولات خارق العاده ای تولید میکنند که به شدت جذاب است.
تا به حال اکثر این طرح ها برای ساخت دست های مصنوعی بوده تا بتوانند کار دست معمولی را انجام دهند.
تقریبا یک سال پیش ، یک ایتالیایی شروع به راه اندازی تیمی به نام افراد مصنوعی کرد. در آن زمان این تیم با پرینتر سه بعدی در حال ساخت ساخت دست مصنوعی توسط پرینتر سه بعدی بود که قادر به حرکت پنج انگشت خود باشد.
آنها در حال تلاش برای تکامل این دست هستند تا بتواند قطعات منحصر به فردی را جا به جا کند.
در این دست ها از نوعی الیاف عضلانی نیز استفاده میشود که برای تکامل آنها لازم است . این تیم در پی آن است که یک بدن خارق العاده را طراحی کند ، بدنی که کار هایی میکند و میتواند با اجسامی در ارتباط باشد که بدن عادی قادر نیست.
پرینتر سه بعدی در ساخت اعضای بدن انسان ها و حیوانات بسیار مهارت دارد ومیتواند برای اموری مانند پیوند اعضایی از بدن مانند دست و پا و… پا مورد استفاده قرار بگیرد.
در امور زیبایی هم توانسته کارآمد بودن خود را نشان بدهد. مانند: چاپ بی عیب و نقص استخوان طبیعی بینی برای کسانی که به صورت مادر زادی بینی های غیر طبیعی و بد شکلی را دارند که با عمل های زیبایی متعارف قابل معالجه نیست و یا ساخت قالب های دندان برا ارتدنسی و ردیف کردن دندان ها.
پرینتر سه بعدی برای ساخت دندان از رزین استفاده میکند که دقت بسیار بالایی دارد و کیفیت بهتری نیز دارد.
موفقیت های روز افزون صنعت پرینتر سه بعدی همه را شگفت زده و متحیر کرده.
دیری نخواهد بود که توجه دنیا را به خود جلب میکند.
تحویل یکروزه محصولات خریداری شده در هر جای ایران